czwartek, 24 maja 2012

FESTYN ŚWIĘTO RODZINYDnia 20.05.2012r odbył się w naszej szkole festyn Święto Rodziny. Jest to tradycyjna inicjatywa Rady Rodziców. Jak wskazuje nazwa festynu, tematyka tej imprezy zawiera święta związane z rodziną : Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca oraz Święto Dziadków. Honorowymi gośćmi festynu byli burmistrz Szprotawy – p. J. Rubacha z małżonką oraz z-ca burmistrza p. P. Chylak. Pan burmistrz dokonał uroczystego przekazania nowych szafek do naszego przedszkola.
W czasie festynu uczniowie przedstawili program artystyczny na który składały się wiersze, piosenki, taniec. Odbył się pokaz tańca towarzyskiego. Swój program artystyczny przedstawiały wokalistki ze Szprotawskiego Domu Kultury. Gościnnie wystąpił ubiegłoroczny laureat edycji programu „ Bitwa na głosy” – p. Mariusz Wawrzyńczyk, który swymi piosenkami ”roztańczył” publiczność. Dużo emocji i dobrej zabawy dostarczył konkurs” Rodzinka na medal”. Na placu było dużo atrakcji dla najmłodszych a o zaplecze kulinarne zadbała Rada rodziców. W trakcie festynu odbył się też mecz piłki nożnej Długie- Dzikowice.
Festyn był świetną formą spędzenia wolnego czasu dla wszystkich mieszkańców.


Od Festyn 2012