wtorek, 2 kwietnia 2013

KLEKS - gazetka szkolna

W naszej szkole od grudnia 2012 roku wydawana jest gazetka szkolna. Jest to miesięcznik pod wdzięcznym tytułem „Kleks”. Opiekunem gazetki jest p. Anna Witkowska. W skład redakcji wchodzą uczennice klasy IV: Magdalena Bargielska, Klaudia Becla i Michalina Marczenia. Gazetka ma już swoje stałe elementy. Są to: Co w szkole piszczy?, „Ada to nie wypada”, czyli alfabet dobrych manier, Coś dla ciała, czyli łatwe przepisy dla każdego, Ciekawostki z Księgi Rekordów Guinnessa, Kalendarz świąt nietypowych, dowcipy oraz kącik relaksu (krzyżówki, kolorowanki). Dokładamy wszelkich starań, aby treścią artykułów zachęcić uczniów naszej szkoły do sięgania po „Kleksa”. Staramy się, zainteresować i przedszkolaka, i starszaka. Stale zachęcamy uczniów do pomocy w redagowaniu gazetki. Mile widziany będzie każdy nowy pomysł.