piątek, 28 lutego 2014

Sześciolatek w naszej szkole

Od 1 września 2014r. do szkoły pójdą dzieci urodzone w 2007r. ( siedmiolatki) oraz urodzone do końca czerwca 2008r. ( sześciolatki). Dzieci urodzone w drugiej połowie 2008 r. będą mogły rozpocząć naukę na wniosek rodziców. Nasza szkoła przygotowuje się do przyjęcia sześciolatków. Dnia 25.02.2014r. odbyło się w szkole spotkanie z rodzicami sześciolatków w trakcie którego przedstawiono rodzicom prezentację multimedialną na temat organizacji oddziału, procesu kształcenia, wychowania i opieki przyszłych pierwszoklasistów. Rodzice obejrzeli salę lekcyjną, salę zabaw i plac zabaw. W kwietniu odbędzie się Dzień Otwarty dla sześciolatków i siedmiolatków w naszej szkole. Galeria poniżej przedstawia stopień przygotowania naszej placówki na przyjęcie sześciolatków.