poniedziałek, 1 grudnia 2014

Święto Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką to właśnie pluszowy miś, który obchodzi swoje święto w dniu 25 listopada. Dla dzieciaków to najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel i niezastąpiona przytulanka. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!”. W naszej szkole Święto Misia było obchodzone bardzo wesoło. Wcześniej dzieci wykonały prace plastyczne, które ozdobiły hol naszej szkoły. Każde z dzieci w tym dniu obowiązkowo przyniosło ze sobą swojego misia. Były tańce, parada misiów, zabawy, konkursy. Asia Sawicka z kl. II zdobyła I miejsce w konkursie na największego misia, najmniejszy miś należał do Pawła Górki z kl. III. Słodki poczęstunek, wręczenie dyplomów „przyjaciel pluszowego misia ” i pamiątkowe zdjęcie zakończyło naszą imprezę. Organizatorami tego miłego spotkania była Szkoła Podstawowa w Wiechlicach Filia Długie i Filia Biblioteczna w Długiem.

Kanyi Maina Halina - SP w Wiechlicach Filia Długie Matoga Jadwiga – Filia Biblioteczna Długie