czwartek, 26 listopada 2015

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SZKOLE

25 listopada uczniowie naszej szkoły obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każdy
z uczniów zabrał ze sobą do szkoły swojego pluszowego przyjaciela. Tego dnia dzieci miały okazję poznać historię Misiowego Święta. Dzieci przypomniały sobie bajki
i piosenki, w których pojawia się misiowy przyjaciel. W czasie lekcji dzieci słuchały również wierszyków, w których główną rolę odgrywały misie. Każdy z uczniów miał okazję wykonać pracę plastyczną „Mój Miś” które później ozdobiły nasze szkolne korytarze. Przez cały dzień na korytarzach naszej szkoły słychać było jedynie misiowe piosenki. Podczas przerw dzieci zabierały swoich misiowych przyjaciół, aby wspólnie z nimi pobawić się i potańczyć. Był to naprawdę udany dzień. Do obchodów Misiowego Święta przyłączyły się również nasze przedszkolaki, które wspólnie z nami bawiły się i śpiewały piosenki.
Opiekun SU Dominika Chmielewska