poniedziałek, 7 grudnia 2015

XIII edycja „W Europie jeździmy bezpiecznie”

05 grudnia 2015 r. w Szkole Podstawowej w Tomaszowie odbyły się eliminacje rejonowe do Lubuskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym „W Europie jeździmy bezpiecznie” pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. W tym roku do konkursu przystąpiło aż 76 szkół z całego województwa. Z powodu dużej liczby szkół eliminacje zostały podzielone na 4 rejony. Do rejonu w Tomaszowie zakwalifikowali się uczniowie naszej szkoły: Justyna Góra kl. VI, Justyna Sikorska kl. V, Paweł Górka kl. VI. Uczniowie ci wygrali w eliminacjach szkolnych, które odbyły się w naszej szkole na przełomie września i października 2015 r. Niestety drużyna naszej szkoły straciła szansę na rywalizację o dobre miejsce już na starcie z powodu nieobecności zawodniczki klasy VI Justyny Góry. Pozostałym zawodnikom Gratulujemy!