niedziela, 17 stycznia 2016

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Karnawał to czas wesołej zabawy. W piątek 15.01.2016r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci z naszej szkoły bawiły się w pięknie ustrojonej sali wiejskiej. Wszystkie dzieci przybyły na bal w pięknych i pomysłowych strojach wcielając się w różne postacie z bajek i filmów. Nad całością zabawy czuwał wodzirej Kapitan Waleczny, który urozmaicał zabawę humorem, ciekawymi zabawami i konkursami. Do wspólnej zabawy włączyli się rodzice i nauczyciele. Oczywiście, wyłoniono Królową i Króla Balu 2016r. Królową Balu została Matylda Marczenia z grupy przedszkolaków, a Królem Balu- Filip Gnach z klasy III. Gratulujemy! A na zakończenie balu - niespodzianka! Przybył Mikołaj z workiem prezentów! Wszystkie dzieci otrzymały paczkę. Sponsorem paczek był sołtys wsi Długie - p. S. Mandrak. Dziękujemy! Tegoroczną zabawę, dzieci na pewno na długo zapamiętają bo była naprawdę bardzo udana.

Dziękujemy bardzo rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie ciekawych strojów dla dzieci, słodkie przekąski oraz wspólną zabawę. I szczególne podziękowania dla pana Bartosza- Kapitana Walecznego za rewelacyjne pomysły, cudowną zabawę i karnawałowe szaleństwa.