piątek, 19 lutego 2016

WALENTYNKI

Luty to miesiąc, w którym każdy ma możliwość podarowania Walentynki swojej sympatii. Również uczniowie naszej szkoły mieli taką możliwość. Już tydzień przed Walentynkami działała w naszej szkole Poczta Walentynowa. Członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem p. Dominiką Chmielewską zajmowali się sprzedażą kartek walentynkowych oraz pocztą.

Walentynki w naszej szkole odbyły się w piątek 12 lutego. W tym dniu każdy z uczniów był w walentynkowym nastroju, szkoła została przystrojona serduszkami, każda z klas udekorowała drzwi swojej klasy serduszkami, uczniowie ubrani na czerwono uczestniczyli w apelu przygotowanym przez Panią Annę Bilińską. W apelu brały udział nasze przedszkolaki z klasy „0” oraz dziewczynki z kółka wokalnego. Podczas apelu przedszkolaki pięknie recytowały wiersze i aforyzmy walentynkowe, towarzyszył im piękny śpiew dziewczynek z kółka wokalnego. Z okazji Walentynek zorganizowany został również konkurs na „Najpiękniejszą kartkę walentynkową”. Na konkurs napłynęło bardzo dużo prac. Autorzy najciekawszych prac otrzymali nagrody i wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom za ich pomysłowość w wykonywaniu kartek walentynkowych i dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu Walentynkowego Dnia w naszej szkole.