poniedziałek, 21 marca 2016

Przyszła do nas wiosna!

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, zwierzęta budzą się
z zimowego snu, wracają do nas ptaki, w ogrodach pojawiają się pierwsze kwiaty.

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami świętowali nadejście wiosny 21 marca. Z tej okazji odbył się apel przygotowany przez panią Dominikę Chmielewską oraz Wiesławę Sterniczuk-Ziółkowską oraz uczniów klasy I i II.
Uczniowie recytowali piękne wiersze o wiośnie, pożegnali zimę oraz przywitali wiosnę. Każda z klas zadbała o to, aby 1 Dzień Wiosny był szczególny, uczniowie wraz z przedszkolakami przygotowali wystawę nowalijek, która pięknie ozdobiła hol naszej szkoły. Uczniowie przygotowali także wiosenne gaiki, z którymi zaraz po apelu wybrali się na pierwszy wiosenny spacer. To był wspaniały dzień! Jeszcze raz dziękujemy uczniom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach do 1 Dnia Wiosny!

Dominika Chmielewska