sobota, 15 października 2016

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

13 października obchodziliśmy w naszej szkolne Dzień Komisji Edukacji Narodowej czyli Dzień Nauczyciela. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował apel, w którym uczestniczyli nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły. Uczniowie odświętnie ubrani przygotowali program satyryczny pt.”Lekcje wytrzymałości”, uczennice z kółka tanecznego pokazały układy, które przygotowane zostały specjalnie na ten dzień. Nauczyciele i pracownicy szkoły przyjęli mnóstwo życzeń płynących zarówno od uczniów szkoły jak i przedstawicieli Rady Rodziców .
https://goo.gl/photos/7buetTo5vFyMamHS7
Bardzo dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas.
Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły, życzymy dużo cierpliwości, wytrwałości oraz zadowolenia z wykonywanej pracy.