sobota, 29 października 2016

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o SKO

27 października uczestniczyliśmy w Konkursie Wiedzy o SKO. Konkurs był organizowany przez Zespół Szkół nr 2 w Szprotawie oraz 1 Oddział Banku PKO BP w Szprotawie.
Konkurs poprowadził Dyrektor PKO BP Czesław Szczepanik, który szczegółowo omawiał każde zadanie. Uczniowie mieli do wykonania różne zadania m.in. zapełnienie tabliczek oszczędności na czas, rozwiązanie ślimaczka matematycznego, były także konkurencje sportowe. Uczniowie wykazali ogromne zaangażowanie przy wykonywaniu zadań. Po zakończeniu konkurencji uczniowie obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół nr 2. Tematem przedstawienia było oszczędzanie. Na uczniów czekały także dwie niespodzianki pierwszą z nich była możliwość świętowania rocznicy prowadzenia bloga przez Zespół Szkół nr 2, drugą niespodzianką była wizyta Żyrafki Lokatki oraz Hatetepesa.

I miejsce i Puchar Przechodni Dyrektora Banki PKO BP w Szprotawie zajęła drużyna z SP1 w Szprotawie, II miejsce ex aequo zajęły drużyny z SP Chichy i SP Wiechlice, naszej szkole udało się zająć III miejsce z czego oczywiście jesteśmy bardzo dumni.
Bardzo dziękujemy za możliwość udziału w konkursie oraz za tak wspaniałą zabawę

Opiekun SKO Dominika Chmielewska