piątek, 20 stycznia 2017

W EUROPIE JEŹDZIMY BEZPIECZNIE

https://goo.gl/photos/9sVbS2zu9ufKfzoZA
14 stycznia 2017 r. w Tuplicach odbyły się eliminacje rejonowe do Lubuskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym „W Europie jeździmy bezpiecznie” pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. W tym roku do konkursu przystąpiło 55 szkół z całego województwa. Z powodu dużej liczby szkół eliminacje zostały podzielone na 4 rejony. Do rejonu w Tuplicach zakwalifikowały się uczennice naszej szkoły: Magda Furgal, Joanna Sawicka, Justyna Sikorska. Uczennice te wygrały w eliminacjach szkolnych, które odbyły się w naszej szkole na przełomie   października  i listopada 2016 r. Tym razem byliśmy o krok od zakwalifikowania się do finału. Zajęliśmy 15 miejsce w ogólnym rankingu turnieju. Do finału zakwalifikowało się 14 drużyn. Całej drużynie należą się wielkie GRATULACJE!