poniedziałek, 30 stycznia 2017

SZKOLNY KONKURS SKO

https://goo.gl/photos/VCfMUFT3mXHrNok76
27 stycznia w naszej szkole odbył się SZKOLNY KONKURS SKO. W konkursie wzięły udział klasy I, II i III. Każda z klas miała czteroosobową drużynę, która starała się zdobyć jak najwięcej punktów. Dla uczniów przygotowano 7 konkurencji. Uczniowie rozwiązywali test z wiedzy o SKO, przeliczali pieniążki, rozwiązywali zadania tekstowe oraz wypełniali tabliczki oszczędności. Ostatnie zadanie zostało przygotowane przez Bank PKO BP, zadanie to poprowadził Pan Dyrektor Czesław Szczepanik. Quiz podzielony był na cztery kategorie Bezpieczeństwo, Zdrowe żywienie, SKO i Blog SKO.
Wyniki konkursu:
I miejsce – klasa III (Maja Owczarek, Wiktoria Paszkiewicz, Anna Solecka Oliwier Wójtowicz)
II miejsce – klasa II (Gabriela Wojtowicz, Amelia Wiszniewska, Jakub Zawrotniak, Michał Jarowicz)
III miejsce – klasa I (Julia Gnach, Ewelina Solecka, Nikola Nurkowska, Wojciech Cudak)
Gratulujemy wszystkim klasom i dziękujemy za tak duże zaangażowanie😊

W tym dniu rozstrzygnęliśmy również konkurs organizowany przez SKO pt. „Szalik dla Żyrafki Lokatki”. Prace konkursowe zostały podzielone na płaskie i przestrzenne. Oto wyniki konkursu:
Prace przestrzenne:
I miejsce – Wiktoria Paszkiewicz
II miejsce – Aniela Gajda
III miejsce – Dominik Sawicki, Wojciech Cudak
Wyróżnienie: Kacper Cisek, Kuba Cisek
Prace płaskie:
I miejsce – Anna Solecka
II miejsce – Julia Gnach
III miejsce – Jakub Lechowski, Natalia Bogdziewicz
Wyróżnienia:  Karina Żwirek, Krystian Żwirek, Ewelina Solecka, Gabryś Ratajczak, Michalina Zarzecka, Mateusz Zgierski, Joanna Sawicka.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom za przemiłą zabawę oraz przyjemnie spędzony czas. Dziękujemy za zaangażowanie i zdrową rywalizację. Dziękujemy również Panu Dyrektorowi za pomoc w zorganizowaniu konkursu oraz ufundowanie pięknych nagród.