poniedziałek, 6 marca 2017

WALENTYNKI

https://goo.gl/photos/QjnZZLmVTX3A8pcZA
Jak każdy z nas wie, luty to miesiąc Walentynkowy. Z tej właśnie okazji nasi uczniowie mieli okazję skorzystać z Poczty Walentynkowej i wysłać walentynkę ulubionej osobie. Członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem p. Dominiką Chmielewską zajmowali się sprzedażą kartek walentynkowych oraz pocztą.
Walentynki w naszej szkole odbyły się w piątek 24 lutego. W tym dniu uczniowie ubrani na czerwono uczestniczyli w apelu przygotowanym przez p. Annę Bilińską.
W apelu brały udział nasze przedszkolaki z klasy „0”, dziewczynki z kółka wokalnego oraz
3-4 latki pod opieką p. Małgorzaty Turzyńskiej. Podczas apelu przedszkolaki pięknie recytowały wiersze i aforyzmy walentynkowe, towarzyszył im piękny śpiew dziewczynek
z kółka wokalnego. Z okazji Walentynek zorganizowany został również konkurs na „Moja Kartka Walentynkowa”. Na konkurs napłynęło bardzo dużo prac. Autorzy najciekawszych prac otrzymali nagrody i wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom za ich pomysłowość w wykonywaniu kartek walentynkowych i dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu Walentynkowego Dnia w naszej szkole.
Opiekun SU - Dominika Chmielewska