poniedziałek, 18 września 2017

Charytatywny Bieg PKO

https://photos.app.goo.gl/8B0SGr4M1i7w8vRF3
16 września 2017 r. uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach a także Filią w Lesznie Górnym po raz pierwszy uczestniczyli w Biegu Charytatywnym organizowanym przez PKO Bank Polski.
Bieg miał na celu upowszechnienie sportu oraz rekreacji wśród młodzieży, przy jednoczesnej pomocy potrzebującym dzieciom. Bieg był podzielony na trzy kategorie wiekowe. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę z logo PKO Banku Polskiego oraz medal za uczestnictwo. Aktywność dzieci i dorosłych podczas biegu została przeliczona na złotówki, a uzyskana kwota została przekazana na Fundację PKO Banku Polskiego. W tym roku Fundacja PKO przekaże uzbieraną kwotę dla dzieci z ubogich rodzin w 12 województwach, w których odbył się bieg.
Jesteśmy bardzo dumni z tego, że dołożyliśmy swoją „złotówkę” na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu
na stronie Szkolnych Blogów.
Zapraszamy do odwiedzania bloga naszej szkoły, znajdują się tam informacje na temat działań jakie podejmujemy w ramach SKO. Zapraszamy do głosowania na nasz blog oraz komentowania podejmowanych przez nas działań