piątek, 24 listopada 2017

Mistrzostwa Szachowe

Eliminacje powiatowe w szachach.
W dniu 23.11.2017 roku odbyły się Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach eliminacje powiatowe LUBUSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w Szachach.
Zawody zakończyły się zwycięstwem SP Wiechlice a drugie miejsce zajęli nasi uczniowie ze Szkoły Filialnej w Długiem. Obie drużyny awansowały do finału wojewódzkich LUBUSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w Szkole Podstawowej w Szachach.
Brawo! Nasza drużyna grała w składzie: Gabriel Ratajczak – kl. IV, Martyna Cisek kl. VI, Bartłomiej Cybulski – kl. VI i Maurycy Oszmaniec – kl. VI

https://photos.app.goo.gl/YzdGI7l8yeKKf6em1


Mistrzostwa Szachowe
W dniu 22.11.2017 roku nasza szkoła wzięła udział w IV Otwartych Mistrzostwach w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Szprotawy. Tak jak w ubiegłych latach zawody zakończyły się sukcesem! Uczeń kl. IV - Gabriel Ratajczak zajął III miejsce. Pozostali nasi zawodnicy uczniowie: Wiktoria Paszkiewicz i Gabriel Ratajczak z kl. IV, Martyna Cisek, Bartłomiej Cybulski, Maurycy Oszmaniec, z kl. VI i Jakub Zawrotniak z kl. III godnie reprezentowali szkołę w tych mistrzostwach. Opiekunem drużyny przygotowującym zawodników był p. E. Jagielski.
WSZYSTKIM GORĄCE GRATULACJE!!!