środa, 1 listopada 2017

III BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

https://photos.app.goo.gl/Mk0xBneIGKJLCs4k2Dnia 31.10.2017 uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i panią katechetką Joanną Bojską wzięli udział w III BALU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Pięknie przebrane dzieci, które wcieliły się w postaci świętych i aniołów, bawiły się i tańczyły na szprotawskim rynku. Szprotawski Dom Kultury , zapewnił przebierańcom  „Zumbę”, przy znanych utworach takich jak: „ Schocolate”, „Macarena”czy ” Kaczuszki”. Nie zabrakło też poloneza, którego poprowadził Pan Burmistrz Szprotawy wraz z Panią Dyrektor SzDK.  Za najciekawsze charakteryzacje rozdano nagrody. Uczennica naszej szkoły Anna Solecka (klasa IV) została wyróżniona i nagrodzona za przepiękny strój św. Rity. Każdy przebieraniec otrzymał słodycze oraz drobny upominek. Wszyscy uczestnicy Balu mogli skosztować pysznych wypieków oraz rozgrzać się gorącym napojem.