piątek, 17 listopada 2017

Warsztaty SKO

https://photos.app.goo.gl/jmx6Zjfmqz3PBN7C3
16 listopada uczniowie klasy I i II uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez panią Urszulę Langier oraz panią Ewelinę Radziszowską z Oddziału 1 Banku PKO w Szprotawie. Uczniowie podczas zajęć przypomnieli sobie waluty obowiązujące w różnych państwach, sprawdzili w jaki sposób zabezpieczone są banknoty. Dzieci wspólnie rozwiązywały mini test z wiedzy bankowej. Razem z panią Eweliną Radziszowską sprawdziły jak poruszać się po serwisie internetowym PKO Junior. Uczniowie zobaczyli jak można stworzyć własną skarbonkę, która pomoże nam w oszczędzaniu pieniędzy na wymarzoną zabawkę, sprzęt komputerowy lub rower.
Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w warsztatach, aktywnie zgłaszały się i udzielały odpowiedzi na zadawane pytania. Najbardziej aktywne dzieci zostały nagrodzone gadżetami SKO. Pod koniec spotkania uczniów odwiedził Pancernik Hatetepes, dzieci przywitały się z nim oraz zrobiły pamiątkowe zdjęcie.
Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w warsztatach SKO oraz poszerzyć swoją wiedzę bankową.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu
na stronie Szkolnych Blogów.
https://www.szkolneblogi.pl/blogi/szkoladlugie/
Zapraszamy do odwiedzania bloga naszej szkoły, znajdują się tam informacje na temat działań jakie podejmujemy w ramach SKO. Zapraszamy do głosowania na nasz blog oraz komentowania podejmowanych przez nas działań