wtorek, 23 stycznia 2018

Koncert Kolęd i Pastorałek

https://photos.app.goo.gl/2je2zigsE0j5dYNY2
21 stycznia w sali wiejskiej w Długiem, odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek oraz Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Podczas koncertu wystąpił zespół „VOX CORDIS” wraz z zaproszonymi gośćmi. Artyści swoją spontanicznością i wyjątkowym wykonaniem kolęd i pastorałek dostarczyli publiczności nie tylko dużo pięknego śpiewu i dźwięków, ale również pozytywnej energii. Następnie uczniowie naszej szkoły wraz z zespołem wykonali kolędę „Triumfy Króla Niebieskiego”. Po czym dzieci przedstawiły sceny z życia nowo-narodzonego Dzieciątka, pasterzy, Heroda, mędrców oraz aniołów. Całość przedstawienia przeplatana była pięknie wykonanymi kolędami i pastorałkami. Rodzice zadbali o pyszny słodki poczęstunek oraz gorące napoje. Punktem kulminacyjnym było wspólne wykonanie znanego utworu „Znak pokoju”, do którego włączyła się publiczność. Wszyscy przybyli widzowie (w tym Burmistrz Szprotawy Pan Józef Rubacha oraz zastępca Burmistrza Pan Paweł Chylak) powstali z miejsc i trzymając się za ręce włączyli się w wspólny śpiew. Dziękujemy wszystkim za mile spędzone niedzielne popołudnie, za bycie razem z nami, za dzielenie się  dobra energią i zapraszamy na kolejne wydarzenia.