środa, 24 stycznia 2018

Zabawa karnawałowa

https://photos.app.goo.gl/kbsAImnYX1XjeNZ72
Wspaniale bawili się uczniowie  naszej szkoły podczas zabawy karnawałowej, która odbyła się 12.01.2018 r w Sali Wiejskiej w Długiem. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala Wiejska zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i migoczącymi światełkami zachęcała do szampańskiej zabawy .
Pośród laserów i kolorowych świateł pląsały księżniczki, czarodziejki, wojownicy ninja, bohaterowie kreskówek czy średniowieczni rycerze. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.
Całą imprezę poprowadził Dj_M, dzięki któremu nikt z przybyłych gości nie mógł usiedzieć na miejscu. Przy dźwiękach skocznej muzyki i w blasku świateł wszyscy bawili się wyśmienicie. Były układy taneczne, zabawy z chustą animacyjną, a także wybory Króla i Królowej Balu, którymi zostali Julia Gnach z kl. II i Krystian Żwirek z kl. III.
Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.
Rada Rodziców zadbała o to, aby każdy uczestnik zabawy nie czuł się głodny, ani spragniony. Serwowane były napoje chłodzące, przekąski i pyszne gofry.
Trzeba powiedzieć, że impreza roztańczyła nawet tych najbardziej wstydliwych uczniów.
Kolejna Zabawa karnawałowa za rok! 
Anna Kiljanek