piątek, 9 lutego 2018

Sztafeta Ortograficzna

https://photos.app.goo.gl/xYOvsVFeqMm0Ns4y1
Dnia 7 .02 .2018 r. W naszej szkole odbyła się Sztafeta Ortograficzna, sprawdzająca wiedzę i umiejętności naszych uczniów z zakresu ortografii i poprawnej pisowni. Ach, co to był za dzień pełen wrażeń. W biegu o najlepszego Mistrza Ortografii wzięły udział wszystkie klasy od I-VI. Uczniowie wykazali się wspaniałą wiedzą z zakresu ortograficzną. Wszyscy ukończyli bieg z wyróżnieniem i uśmiechem na twarzy. Uczestnicy konkursu w grupach rozwiązywali ćwiczenia ortograficzne o zróżnicowanym stopniu trudności. W sztafecie każda drużyna mogła zdobyć maksymalnie 35 punktów. Przedstawiciele klas zaprezentowali wysoki poziom wiadomości i umiejętności. Po sprawdzeniu prac konkursowych przedstawiono wyniki zmagań drużynowych. Każdą klasę reprezentowała trzyosobowa drużyna wyłoniona w etapie klasowym.