piątek, 20 kwietnia 2018

WARSZTATY SKO W KLASIE III

https://photos.app.goo.gl/5AOIc3fXXrSuRqig2
19 kwietnia uczniowie klasy III uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez panią Urszulę Langier z Oddziału 1 Banku PKO w Szprotawie. Uczniowie podczas zajęć przypomnieli sobie waluty obowiązujące w różnych państwach, sprawdzili w jaki sposób zabezpieczone są banknoty. Dzieci wspólnie rozwiązywały mini test z wiedzy bankowej.
Z zaangażowaniem uczestniczyły w warsztatach, aktywnie zgłaszały się i udzielały odpowiedzi na zadawane pytania. Najbardziej aktywne dzieci zostały nagrodzone gadżetami SKO. Pod koniec spotkania uczniów odwiedziła Pani Sowa, dzieci przywitały się z nią oraz zrobiły pamiątkowe zdjęcie. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć
w warsztatach SKO oraz poszerzyć swoją wiedzę bankową. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów na stronie Szkolnych Blogów:
https://www.szkolneblogi.pl/blogi/szkoladlugie/
Zapraszamy do odwiedzania bloga naszej szkoły, znajdują się tam informacje na temat działań jakie podejmujemy w ramach SKO. Zapraszamy do głosowania na nasz blog oraz komentowania podejmowanych przez nas działań