środa, 13 czerwca 2018

Przemiła wizyta!

https://photos.app.goo.gl/MEit9gi54aqP4dCU7
12.06.2018 w progach naszej szkoły zawitały przedszkolaki z Przedszkola Komunalnego nr 2 w Szprotawie. Dzieci zwiedziły budynek naszej szkoły, zajrzały do sal lekcyjnych w klasach I-III i obejrzały boisko oraz plac zabaw. Następnie zaproszeni goście wraz w wychowawczyniami zostali zaproszeni do naszego oddziału przedszkolnego, gdzie obejrzeli ciekawy występ artystyczny w wykonaniu naszych przedszkolaków. W odpowiedzi „Słoneczka” ze Szprotawy również zaśpiewały piosenkę, wyrecytowały wiersz oraz zaprezentowały układ taneczny. Dzieci razem bawiły się świetnie, były wspólne tańce, pląsy i śpiew. Po wspólnej zabawie zaprosiliśmy gości na przygotowany poczęstunek. Zakończeniem dnia były gry i zabawy obu grup na szkolnym boisku.
To był naprawdę udany dzień, który dzieci pewnie będą długo wspominały.