poniedziałek, 15 października 2018

Dzień Edukacji Narodowej

https://photos.app.goo.gl/wZs4LoGB2q4ymx5D6
12 października 2018 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, w którym wzięli udział wszyscy członkowie naszej szkolnej społeczności. Rozpoczął się on piosenką w wykonaniu Szkolnego Zespołu Wokalnego "Lira". Następnie rozstrzygnięty został konkurs pt. "Ta twarz wygląda znajomo", w którym uczniowie mieli za zadanie rozpoznać nauczycieli na zdjęciach z młodości. Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie najstarsza klasa w szkole, która otrzymała dyplom oraz słodki upominek. Gratulujemy! W części artystycznej wystąpił ponownie Szkolny Zespół Wokalny "Lira", uczniowie klasy II, którzy zaprezentowali okolicznościowe wierszowane życzenia dla nauczycieli oraz Szkolny Zespół Taneczny.
Po części artystycznej przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Justyna Sikorska, zaprosiła na scenę wszystkich pracowników szkoły i złożyła najlepsze życzenia w imieniu wszystkich uczniów. Wręczyła także przepiękne kwiaty oraz zabawne upominki. A wszystko to przy dźwiękach piosenki "Wszystkiego najlepszego" w wykonaniu Szkolnego Zespołu Wokalnego "Lira".
Na zakończenie apelu Pani Dyrektor Halina Kanyi-Maina również zwróciła się z życzeniami do pracowników szkoły oraz z podziękowaniami do uczniów.
Ale wszystkich czekała jeszcze niespodzianka przygotowana przez uczennice klasy VI - wspólny taniec! Wszyscy świetnie się bawili przy dźwiękach piosenki "Cotton Eye Joe".
To był bardzo miły dzień!
Wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom jeszcze raz życzymy tego, co najlepsze!