piątek, 12 października 2018

Gminny Dzień Osób Niepełnosprawnych

https://photos.app.goo.gl/XZEaKwLABwNYTYKQ8
10 października 2018 r. uczniowie z naszej szkoły mieli okazję wystąpić podczas pierwszego Gminnego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Szprotawy. Uczniowie z różnych szkół przygotowali piosenki oraz tańce integracyjne do których wszyscy chętnie się przyłączyli. To był dzień pełen wrażeń, uczniowie mogli przyłączyć się do wspólnych zabaw, wziąć udział w warsztatach rękodzielnictwa, wspólnie z innymi dziećmi zamienić chodnik przed Ratuszem w piękny kolorowy dywan. Przedstawiciele Rady Rodziców między innymi z naszej szkoły przygotowali poczęstunek dla dzieci, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zasadzili drzewko – symbol integracji Szprotawian.