piątek, 26 października 2018

Wycieczka do Szprotawy


https://photos.app.goo.gl/9ysXHJfhQEU66bFc9
24.10.2018 uczniowie klas I-III mieli okazję uczestniczyć w bardzo ciekawej wycieczce. W programie wyjazdu mieliśmy 3 ciekawe punkty: Spektakl teatralny w Szprotawskim Domu Kultury, wizytę w Izbie Pamięci oraz wspólny posiłek w restauracji PasjaMi.
Nasz pobyt w Szprotawie rozpoczęliśmy od obejrzenia w SZDK bardzo ciekawego przedstawienia pt. „Piotruś Pan”. Ciekawe wątki, wspaniali aktorzy, kolorowe stroje i gra świateł sprawiły, że dzieci były zachwycone. Wszyscy siedzieli zasłuchani i czekali jak zakończy się cała historia- czy Piotruś Pan ocali Wendy przed straszliwym Kapitanem Hakiem.
Po emocjach związanych z przedstawieniem udaliśmy się do Szprotawskiej Izby Pamięci. Tam pasjonat historii p. Pozaroszczyk przedstawił nam dzieje Szprotawy oraz wiele przeróżnych eksponatów, zdjęć, map i dokumentów związanych z historią Szprotawy i okolic.
https://photos.app.goo.gl/efjuvxXqug931Mth7Na zakończenie cała wycieczka udała się do restauracji PasjaMi na wspólny posiłek. Dzięki uprzejmości właścicieli restauracji P. Magdalenie i Tomaszowi Witkowskim wszystkie dzieci mogły zjeść pyszną pizzę zupełnie za darmo. Bardzo dziękujemy!
Do domu uczniowie wrócili zadowoleni i najedzeni. Wycieczkę zdecydowanie zaliczamy do udanych.