czwartek, 13 grudnia 2018

IV Jarmark Bożonarodzeniowy

https://photos.app.goo.gl/y9RYeS3dHV4dKqMv6
8 grudnia nasza szkoła wzięła udział w IV Jarmarku Bożonarodzeniowym. Na naszym stoisku można było znaleźć przepiękne ozdoby świąteczne oraz pyszne świąteczne pierniki. W przygotowaniach do jarmark wzięli udział rodzice, nauczyciele i uczniowie. Jest nam bardzo miło, ponieważ do naszego stoiska zaglądało bardzo dużo kupujących, a ozdoby cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas jarmarku uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się na scenie. Uczniowie klas I-III zatańczyli taniec śnieżynkowy, natomiast klasy starsze zaśpiewały piękne kolędy i zaprezentowały układ z szarfami. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu jarmarku – rodzicom, nauczycielom oraz dzieciom. Dziękujemy za wsparcie oraz zaangażowanie.