poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wspólne kolędowanie


6 stycznia w sali wiejskiej w Długiem, odbył się II Koncert Kolęd i Pastorałek oraz Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Podczas koncertu wystąpił zespół „VOX CORDIS” wraz z zaproszonymi gośćmi oraz pani Agnieszka Zgrzebska – nauczycielka z naszej szkoły. Dzieci przedstawiły sceny z życia nowo-narodzonego Dzieciątka, pasterzy, , mędrców oraz aniołów. Całość przedstawienia przeplatana była pięknie wykonanymi kolędami .Artyści swoją spontanicznością i wyjątkowym wykonaniem kolęd i pastorałek dostarczyli publiczności nie tylko dużo pięknego śpiewu, wrażeń i dźwięków, ale również włączyli widownię do wspólnego śpiewania kolęd. Rodzice oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, zadbali o pyszny słodki poczęstunek oraz gorące napoje. Dziękujemy wszystkim za mile spędzone niedzielne popołudnie, za bycie razem z nami, za dzielenie się  dobrą energią i zapraszamy na kolejne wydarzenia z muzyką w tle.