poniedziałek, 25 lutego 2019

Apel podsumowujący I półrocze

https://photos.app.goo.gl/zv1AwjcAqjhYpDGL6Nauka jest cool!” - pod takim hasłem 21 lutego w naszej szkole odbyła się uroczystość podsumowująca osiągnięcia pierwszego półrocza roku szkolnego 2018/2019.
Apel rozpoczęła pani dyrektor Halina Kanyi Maina, która podziękowała rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wysiłek włożony w codzienną pracę. Sukces uczniów to nasze wspólne, zintegrowane działania.
Następnie uczniowie klasy siódmej Amelia i Tymek w „Długieexpressie” przedstawili wydarzenia minionego półrocza w prezentacji multimedialnej. A działo się bardzo dużo… uroczystości szkolnych, konkursów, wycieczek. Następnie rozpoczęła się GALA MISTRZÓW: pani dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła wyróżnionym uczniom Dyplomy Wzorowego ucznia. W klasach 1-3 najwyższe noty otrzymało 16 uczniów, a w klasach 4-8 było ich 17. Do każdego dyplomu dołączono słodką czekoladę ufundowaną przez Radę Rodziców. Dodatkowo dyplomy za 100% frekwencję za I półrocze otrzymało 15 uczniów.
Gratulujemy wyróżnionym i życzymy jeszcze lepszych wyników w nauce na zakończenie roku szkolnego!
W trakcie uroczystości apel uświetniły piosenki zaśpiewne przez szkolny zespól Lira, a na zakończenie obejrzeliśmy Taniec zimowy wykonany przez uczniów klas 5 i 6 pod czujnym okiem pani Anny Bilińskiej oraz wesoły taniec grupy najmłodszych dzieci ze szkolnego klubu tańca prowadzonego przez panią Dominikę.