sobota, 14 grudnia 2019

V JARMARK BOŻONARODZENIOWY

https://photos.app.goo.gl/EocBn1CdNKvXgNRu5
14 grudnia już po raz piąty nasza szkoła wzięła udział w JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM organizowanym w Szprotawie. Na naszym stoisku pojawiły się przepiękne ozdoby bożonarodzeniowe - choinki, aniołki, stroiki, ale także pyszne ciasta i świąteczne pierniki. W tym roku dołączyła do nas również Rada Rodziców z czego bardzo się cieszymy. Uczennice naszej szkoły na scenie zaprezentowały przepiękne kolędy i pastorałki, nie zabrakło również układów tanecznych w wykonaniu uczennic z klasy I i II. Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym stoiskiem, zarówno ozdobami jak i słodkościami. Dziękujemy również wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie naszego jarmarkowego stoiska, upiekły pyszne ciasta lub wykonały wspaniałe ozdoby.