sobota, 29 lutego 2020

„Mądry człowiek uczy się każdego dnia”

https://photos.app.goo.gl/87h3G8ZzatvyG22T8
Pod takim mottem, 26 lutego w naszej szkole odbyła się uroczystość podsumowująca osiągnięcia pierwszego półrocza roku szkolnego 2019/2020.
Na uroczystym apelu pani dyrektor Halina Kanyi Maina podziękowała rodzicom, uczniom i pracownikom szkoły za wysiłek włożony w codzienną pracę. I podkreśliła, że sukces uczniów to nasze wspólne, zintegrowane działania.
Z kolei uczniowie klasy 7 Iga Wojtowicz i Filip Gnach przedstawili wydarzenia minionego półrocza. A działo się bardzo dużo – wycieczki, żywe lekcje historii, filharmonia, konkursy itd.
Następnie pani dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła wyróżnionym uczniom dyplomy wzorowego ucznia. W klasach 1-3 najwyższe noty otrzymało 16 uczniów, a w klasach 4-8 było ich 17. Do każdego dyplomu dołączono słodką czekoladę ufundowaną przez Radę Rodziców. Dodatkowo dyplomy za 100% frekwencję otrzymało 17uczniów.
W trakcie uroczystości apel uświetniły piosenki zaśpiewne przez szkolny zespól „ Cztery czwarte” , nad którym piecze sprawuje pani Agnieszka Zgrzebska, wysłuchaliśmy wspaniałe wykonanie wiersza przez Stellę Witkowską, a na zakończenie obejrzeliśmy Taniec z szarfami wykonany przez nasze wspaniałe uczennice pod czujnym okiem pani Anny Bilińskiej.