czwartek, 25 czerwca 2020

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Dnia 25.06.2020 r. w naszej szkole odbyło się pożegnanie z przedszkolem grupy starszaków, którzy rozpoczną naukę w naszej szkole we wrześniu    2020 r. Spotkanie rozpoczęto odśpiewaniem  hymnu narodowego oraz serdecznym powitaniem dzieci  i  ich Rodziców.  Pani Halina Kanyi Maina Dyrektor Szkoły Podstawowej w Długiem przypomniała dzieciom o wspaniałym i miłym czasie spędzonym w przedszkolu, o radosnych zabawach i codziennej nauce w przedszkolu i na odległość - w domu, o uroczystościach, w których dzieci brały aktywny udział. Podziękowała Rodzicom za całoroczną  współpracę, za zaangażowanie w życie przedszkola, za wspieranie dzieci w nauczaniu zdalnym. Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości były gratulacje dzieciom z okazji ukończenia przedszkola, życzenia sukcesów w dalszej edukacji  i  rozdanie dyplomów ukończenia przedszkola.

Drodzy Rodzice! Życzymy by nadchodzący okres wakacji był czasem radości i odpoczynku.

Kochane dzieci! Dziękujemy za wspólnie spędzone z nami chwile, nie tylko te na odległość, ale za wszystkie dni w roku szkolnym, za codzienne spotkania. Życzymy  zdrowych, wesołych, słonecznych

i bezpiecznych wakacji, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Dyrektor  Szkoły Podstawowej w Długiem i  Grono pedagogiczne