sobota, 19 grudnia 2020

SKO Blog Miesiąca – jesteśmy w gronie laureatów


Nasza szkoła w ramach Szkolnych Kas Oszczędności co roku zachęca uczniów do systematycznego oszczędzania oraz do bycia przedsiębiorczym. Na blogu prowadzonym przez naszą szkołę uczniowie, rodzice i nauczyciele mogą na bieżąco śledzić działania podejmowanie przez SKO dotyczące oszczędzania, ale też ekologii, zdrowego odżywiania, bezpieczeństwa w sieci czy bezpieczeństwa na drodze. W listopadowej edycji konkursu ”Blog Miesiąca” tematem przewodnim było właśnie bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Za działania podejmowane przez nas w listopadzie komisja konkursowa postanowiła nagrodzić naszą szkołę. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ o wygraną walczą szkoły z całej Polski.  Serdecznie dziękujemy członkom komisji za docenienie naszej pracy i nagrodzenie naszego bloga.

Zapraszamy do zaglądania na bloga naszej szkoły: 

https://www.szkolneblogi.pl/blogi/szkoladlugie/jestesmy-w-gronie-laureatow