Aktualności

Dzień Postaci z Bajek 2023

Nasz tegoroczny Dzień Postaci z Bajek obfitował w mnóstwo magicznych atrakcji. Zacznijmy od tego, że dzisiaj na naszym szkolnym korytarzu można było spotkać wiele postaci z bajek m.in.: Hulka, Jessie z Toy Story, Minionki, czarownice i wiedźmy, Kota w butach, Myszkę Mini, Elsę i inne fantastyczne stworzenia. Tego dnia Magiczne Obserwatorki (czarownica Renata i czarodziejka Małgorzata) miały ważne wyzwanie. Ich zadaniem było wyłonienie zwycięzcy lub zwycięzców w kategorii „NAJŁADNIEJSZE BAJKOWE PRZEBRANIE”. W tym celu czarownice odwiedziły każdą z klas i przeprowadzały obserwacje.
Podsumowaniem dnia była prezentacja bajkowych strojów na czerwonym dywanie, dyskoteka bajkowych postaci i wspólna sesja zdjęciowa całej naszej społeczności.
Dziękujemy WSZYSTKIM za znakomitą bajkową atmosferę i ciepłe przyjęcie czarownic, które wobec ogromu pozytywnej energii, jaka emanowała od wszystkich uczestników, nie były w stanie aktywować swoich mrocznych mocy.
Słodycze i nagrody konkursowe  zostały ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

Informacje teleadresowe

Adres szkoły
Szkoła Podstawowa w Długiem
Długie 79
67-312 Niegosławice
e-mail: spdlugie@op.pl
tel: 68 376 80 15
 
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00
© 2024 Szkoła Podstawowa w Długiem

Budowa strony internetowej Szkoły Podstawowej w Długiem dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu "Dostępna szkoła"